Tramwaje Śląskie linia 47
Trasa linii tramwajowej 47 Bytom Plac Sikorskiego - Chebzie Petla.
Tramwaj 47 normalnie kursuje na trasie Bytom Plac Sikorskiego - Chorzów Ratusz, ale ze względu na prace torowe w okolicy Piaśnik trasa została czasowo zmieniona.
Jakość 1080p czas 21'09"
Data nagrania 28.02.2015 r.
Autor esbek2